wynajem Antila 27

Szybka i komfortowa łódź

Antila 27 jest największym jachtem z rodziny radomskiej stoczni Antila Yachts. Łódź została zaprojektowana przez Michała i Adama Orychów. Projekt połączył w sobie wiele lat doświadczeń z nowatorskimi trendami. Sylwetka łodzi jest niezwykle dynamiczna i jednocześnie elegancka. Ergonomicznie zaprojektowany pokład oraz szereg funkcjonalnych detali sprawiają, że łódź jest komfortowa w użytkowaniu. Jacht zapewnia pływanie i mieszkanie nawet siedmioosobowej załodze.

Dwie zamykane kabiny mogą dać schronienie załodze liczącej nawet dziewięć osób, a przestronna messa daje możliwość wspólnego spędzania czasu. Dzięki podwyższonej stateczności poprzecznej można było zwiększyć powierzchnię ożaglowania. To wpłynęło na podwyższenie prędkości przy słabych wiatrach. Manewrowość jachtu, która ma znaczenie przy tych rozmiarach jest również dość wysoko oceniana przez doświadczonych żeglarzy. Antila 27 zdobyła popularność również dzięki marce, którą wcześniej wypracowały łodzie z linii 24 i 26, należące do najbardziej popularnych jachtów na Mazurach.

Używane łodzie Antila można kupić poprzez stocznię, która pośredniczy w obrocie używanymi jednostkami. Większych trudności nie przedstawia również wynajem Antila 27. Łódka jest dość popularna za względu na swoje właściwości . Antila 27 jest doskonałym rozwiązaniem dla żeglarzy, którzy cenią sobie komfort. Jacht pływa po jeziorach od niedawna. Jest Laureatem Złotego Medalu Targów w Poznaniu BOATSCHOW 2009. Jeżeli ktokolwiek nie jest jeszcze przekonany do tej jednostki, to warto popłynąć i samodzielnie wyrobić sobie opinię na temat jej właściwości.

Podobne wyszukiwania: