Wynajem Twister 800N

Marzenia o regatach

Właściciele stoczni Raptor Yachts z Białegostoku uważają, że w każdym z żeglarzy drzemie dusza „regatowca”. Każdy marzy o wspaniałych regatach, wyścigach wśród spienionych morskich fal, kiedy ryzyko gwarantować może odniesienie sukcesu. Tymczasem pływając po mazurskich jeziorach myśleć trzeba przede wszystkim o bezpieczeństwie. W ofercie stoczni znajdują się dwie łodzie przeznaczone dla regatowców, którzy cenią sobie pełne bezpieczeństwo i wygodę. Zarówno Raptor 26 jak jego następca Raptor 27 są idealnymi jachtami na mazurskie eskapady.

Raptor 26, to bardzo popularna wśród żeglarzy jednostka, którą na Mazurach najczęściej spotyka się pod nazwą Twister 800 N. Literka N przy nazwie świadczy o tym, że łódź została wyprodukowana właśnie przez stocznię z Białegostoku. Dzięki temu wiadomo, jakiego wykończenia i wyposażenia można się spodziewać. Wynajem Twister 800N nie powinien nastręczać trudności. Bardzo wiele jednostek tego typu jest dostępnych w różnych portach.

Dużo trudniej czarterować Raptora 27. Obecnie pływa po mazurskich jeziorach zaledwie kilka jej egzemplarzy. Łódź jest młodszym bratem Twistera 800. Jednostka zadebiutowała w 2008 roku . Od słynnego Twistera różni ją wydłużona rufa i powiększona nadbudówka. Podobieństwo do poprzednika powoduje, że niektórzy żeglarze nazywają Raptora 27 mianem Twistera 830. Żeglarze podkreślają walory tego jachtu i jego osiągnięcia nautyczne. Zdaniem wielu amatorów żeglarstwa, którzy mają porównanie różnych jednostek, Raptor 27 wkrótce powinien stać się bardzo popularnym jachtem.

Podobne wyszukiwania: