Tes 32 Dreamer. Giżycko

Sposoby na wypoczynek nad polskimi jeziorami

Nie trudno jest pokochać Mazury. To klimat, którego nie da się zapomnieć. Wielu ludzi spędza tu wakacje lub choćby weekendy przynajmniej raz w roku. Trudno się temu dziwić, bo polskie jeziora to przepiękne krajobrazy, dzika natura, której człowiek nie zdążył jeszcze sobie podporządkować, a także spokój i cisza pozwalające na skuteczny odpoczynek. Spędzanie tu czasu nigdy nie kojarzy się z nudą, czy błogim lenistwem. Spacery piesze i rowerowe po lasach to podstawa mazurskich wakacji stacjonarnych. Możemy także z powodzeniem uprawiać wiele sportów wodnych.

Każdy z nas przynajmniej raz spędził wakacje pod namiotem właśnie na Mazurach. Kultowe pola namiotowe od wielu lat zapraszają turystów na tanie wczasy. Powstała moda na gospodarstwa agroturystyczne, w których możemy spędzić urlop uczestnicząc w życiu wsi, poznając jej tajemnice i ciężką pracę rolników. Pensjonaty zapraszają nas na zorganizowane wczasy i weekendowe pobyty dla regeneracji zmysłów. Możemy przebierać w ofertach, każdy z nas znajdzie odpowiedni wariant wypoczynku dla siebie.

Dużo możliwości mają również miłośnicy jachtów i żeglowania po jeziorach. W zależności od potrzeb i możliwości finansowych mogą dobrać odpowiednią łódź i spędzić na niej niezapomniane chwile. W mazurskich portach wynajmiemy zarówno małe, zgrabne łódki o podstawowym wyposażeniu, jak i luksusowe Tes 32 Dreamer. Giżycko jest stolicą czarteru jachtów. Wszelkie poszukiwania łodzi do żeglowania powinniśmy rozpocząć od jego portów. Warto też pomyśleć o wcześniejszej rezerwacji interesującego nas modelu, gdyż wynajem łodzi w pełnym sezonie może być utrudniony.

Podobne wyszukiwania: